5

آموزش تصویری نصب گوگل پلی روی گوشی های هواوی و آنر

 

نصب گوگل پلی روی هواوی

با آموزش نصب نرم افزار های خانواده گوگل و پلی استور گوگل بر روی گوشی های هواوی و آنر در سایت ایرموب در خدمت شما عزیزان هستیم.

با توجه به برنامه تحریم شرکت هواوی از سوی کشور آمریکا گوشی های جدید هواوی بدون نصب بودن نرم افزار های گوگل راهی بازار می شوند.روش های زیادی برای نصب پلی استور گوگل بر روی گوشی های هواوی موجود است که اکثر این آموزش ها دیگر کاربرد ندارند ولی در این آموزش جدید ترین روش نصب گوگل پلی بر روی گوشی های هواوی را به شما آموزش می دهیم.

ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و به مموری گوشی خود منتقل کنید.این فایل حاوی نرم افزار  dualspace-3-2-7 می باشد.

دانلود

آموزش تصویری:

بعد از انتقال فایل ها به مموری گوشی همانند آموزش تصویری ویدئو زیر اقدام کنید.

توجه داشته باشید ویدئو برای کم شدن حجم ویرایش شده است پس تا انجام شدن مراحل شکیبا باشید.

نرم افزار را نصب کنید و یک جیمیل فعال را در پلی استور وارد کنید سپس تمامی نرم افزار هایی که نیاز دارید را می توانید از پلی استور نصب کنید.

حل مشکل اخطار این مورد در کشور شما قابل دسترسی نیست

قابل ذکر است اگر نرم افزاری را نیاز دارید که موقع نصب در گوگل پلی با اخطار این مورد در کشور شما قابل دسترسی نیست رو برو می شوید باید گوشی را به حالت هواپیما ببرید سپس فقط wifi را فعال کنید و نرم افزار عبور از فیلتر را روشن کنید سپس برنامه dualspace-3-2-7 را اجرا کنید تا این مشکل بر طرف شود .

عزیزانی که این روش رو روی گوشی خودشون آزمایش کردند و جوابگو بوده لطفا مدل گوشی خودتون رو اعلام کنید با نسخه اندروید تا بقیه کاربران هم با خیالی آسوده اقدام به انجا آموزش شوند.

این آموزش با گوشی هواوی huawei y7a انجام گردیده است.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

سریع ترین روش برای دریافت کد آنلاک بوتلودر گوشی های هواوی

اموزش دریافت کد انلاک بوتلودر هواوی

فعلا سایت هواوی کد انلاک نمی دهد اموزش دریافت کد انلاک بوتلودر هواوی اگر نیاز دارید که بوتلودر گوشی هواوی خود را آنلاک …

ادامه توضیحات

آموزش تصویری غیر فعال کردن حالت نابینایان (TalkBack)

آموزش غیر فعال کردن حالت نابینایان (TalkBack)

شاید برای شما یا آشنایانتان پیش آمده باشد که تاچ گوشی آنها با دوبار ضربه زدن کار میکند و این عمل ناشی از …

ادامه توضیحات

ترمیم سریال نامبر و حل مشکل آنتن دهی هواوی G750-U10

HUAWEI G750-U10 NVRAM

فایل HUAWEI G750-U10 NVRAM در این مطلب نحوه رایت سریال نامبر و بیس باند گوشی هواوی HUAWEI G750-U10  دو سیم کارت را به شما …

ادامه توضیحات